Partner LM CAR

Hlavní Partner Car Pro Design, s.r.o.

 

logo-car

Život může být jako sen a s námi se Vám podaří si některé sny splnit

Udělejte si radost a zažijte nepopsatelný a nezapomenutelný zážitek nebo obdarujte své přátelé, partnery nebo známé a udělejte jim radost originálním dárkem. Nebo si jen s partnerkou nebo partnerem udělejte hezký a neobyčejný výlet a projeďte se luxusním vozem. Perfektní dárek novomanželům v den svatby. Darujte jim luxusní automobil, aby jejich svatební den byl ještě více originální.

Máte pánskou či dámskou jízdu, večírek, ples, rozloučení se svobodou nebo jinou akci, na kterou se chcete před někým vyšvihnout nebo jen tak si zamachrovat a vyzkoušet si jaké by to bylo být celebrita a na akci se dostavit jako VIP? Stačí si u nás vybrat Váš vysněný vůz a náš profesionální řidič Vás dopraví na místo určení nebo si auto můžete vypůjčit a dopravit se sami.

Nabízíme luxusní automobily a limuzíny pro Váš svatební den. Každá nevěsta si zaslouží odvést v netradičním luxusním voze a každý ženich v čele kolony musí vyniknout a ihned zaujmout. Bílý a černý Hummer, nabízíme Vám jedinečnou kombinaci pro Vaši originální svatbu. Něvestu v krásném nablýskaném bílém Hummeru nikdo nepřehlédne…  a ženich v černém Hummeru v čele svatební kolony… To musíte mít! Tyto oblíbené vozy Vám spestří cestu k oltáři a budou ozdobou Vaší svatby a ideálním doplňkem svatebního focení.

Za auty, které nabízíme, se vždy všichni ohlédnou, budou Vás lákat se v nich svést, protože naše auta jsou skvělá, mají krásný zvuk a jsou hodně rychlá.

Profesionální osobní přístup ke klientovi je pro nás prvořadým. Vždy dostanete nablýskaný navoňaný automobil v perfektním technickém stavu, připravený na místě určení. Profesionální řidiči a jezdci s několika letými zkušenostmi jsou Vám k dispozici. V našem vozovém parku si určitě vyberete svého oblíbence.

Když je hezky a máte chuť na výlet, volejte NON-STOP

Máte možnost 48hodin předem zrušit objednávku z důvodu nepřízně počasí. Našim cílem je, abyste si zážitek užili na 100%!

Auta mají dálniční známku pro Českou Republiku a sjednány veškerá potřebná pojištění.

,,Plníme Vaše sny,,

 

Tým LM CAR